Proč je dobré, mít doma aroma difuzér ?

Proč je dobré, mít doma aroma difuzér ? 


Jako první si povíme, co to vlastně aroma difuzér je


Aroma difuzér je přístroj, který rozptyluje esenciální oleje do svého okolí. Většina z nich, těch kvalitních, pracuje na tzv. principu ultrazvuku, což jsou běžně neslyšitelné zvukové vlny, které na sebe krásně a šetrně váže vůni oleje. Vůně je vypouštěna z difuzérů ve formě takové ,,páry", která ovšem není horká, ale studená. 

V dnešní době najdeme široké spektrum různých difuzérů, které se liší jak materiály, nastavením, kvalitou a také důležitým designem. Protože nikdo doma nechce mít něco, co Vám neladí s útulným a Vámi vybaveným domovem, který Vám navozuje pocit bezpečí. Nesmí vyčnívat, ale splývat s Vašim domovem a teprve poté Vám navodí tu správnou atmosféru nebo klid.

 

Proč je tedy dobré mít doma aroma difuzér ? 

1. Už při pár kapkách 100% esenciálního oleje, Vám nabudí skvělou atmosféru 

2. Krásný designový doplněk

3. Čistí vzduch 

4. Pomáhá při zlepšení nálady

5. Může pomoci při problémech s horními cestami dýchacími 

6. Zvlhčují vzduch

7. Jsou naprosto bezpečné 

8. Dobrý vliv na psychické a fyzické zdraví 

 

Mnoho lidí už přichází na to, že zdraví máme jen jedno a že je potřeba se o něj náležitě starat. Většinou si danou věc uvědomí až už je pozdě. Proč nezačít maličkostmi, jako jsou přírodní produkty bez chemie a kvalitní čisté esenciální oleje, které Vám budou doma krásně vonět a ještě přitom dokáží i být prospěšná tělu a mysli. 
Už dávno nejsou ty doby, kdy se kvalitní oleje a aroma difuzéry používaly jen u aromaterapie a masáží. 
Dnes si je může dopřát každý.

https://www.anadu.cz/aroma-difuzery/ 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit nebo léčit jakékoliv zdravotní či psychické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem. Uvedené informace nejsou míněny jako lékařské rady, ale jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili vlastní názor v oblasti zdravotní péče a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho průzkumu a úsudku. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.