Proč je dobré, mít doma aroma difuzér ?

Proč je dobré, mít doma aroma difuzér ? 


Jako první si povíme, co to vlastně aroma difuzér je


Aroma difuzér je přístroj, který rozptyluje esenciální oleje do svého okolí. Většina z nich, těch kvalitních, pracuje na tzv. principu ultrazvuku, což jsou běžně neslyšitelné zvukové vlny, které na sebe krásně a šetrně váže vůni oleje. Vůně je vypouštěna z difuzérů ve formě takové ,,páry", která ovšem není horká, ale studená. 

V dnešní době najdeme široké spektrum různých difuzérů, které se liší jak materiály, nastavením, kvalitou a také důležitým designem. Protože nikdo doma nechce mít něco, co Vám neladí s útulným a Vámi vybaveným domovem, který Vám navozuje pocit bezpečí. Nesmí vyčnívat, ale splývat s Vašim domovem a teprve poté Vám navodí tu správnou atmosféru nebo klid.

 

Proč je tedy dobré mít doma aroma difuzér ? 

1. Už při pár kapkách 100% esenciálního oleje, Vám nabudí skvělou atmosféru 

2. Krásný designový doplněk

3. Čistí vzduch 

4. Pomáhá při zlepšení nálady

5. Může pomoci při problémech s horními cestami dýchacími 

6. Zvlhčují vzduch

7. Jsou naprosto bezpečné 

8. Dobrý vliv na psychické a fyzické zdraví 

 

Mnoho lidí už přichází na to, že zdraví máme jen jedno a že je potřeba se o něj náležitě starat. Většinou si danou věc uvědomí až už je pozdě. Proč nezačít maličkostmi, jako jsou přírodní produkty bez chemie a kvalitní čisté esenciální oleje, které Vám budou doma krásně vonět a ještě přitom dokáží i být prospěšná tělu a mysli. 
Už dávno nejsou ty doby, kdy se kvalitní oleje a aroma difuzéry používaly jen u aromaterapie a masáží. 
Dnes si je může dopřát každý.

https://www.anadu.cz/aroma-difuzery/ 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informace uvedené na tomto webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Cílem není zmírnit nebo léčit jakékoliv zdravotní či psychické stavy, ani působit preventivně, ani diagnostikovat, ani k takové činnosti vybízet. Pokud jste právě v lékařské péči nebo v jakémkoliv lékařském ošetření, tak změny ve výživě nebo změny ve vztahu k popisovaným informacím konzultujte se svým ošetřujícím lékařem. Uvedené informace nejsou míněny jako lékařské rady, ale jako sdílení znalostí a informací. Vyzýváme vás k tomu, abyste si ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem vytvořili vlastní názor v oblasti zdravotní péče a udělali vlastní rozhodnutí na základě vašeho průzkumu a úsudku. Uvedená prohlášení nebyla hodnocena regulačními orgány. Doporučujeme vám, abyste si před tím, než si něco zakoupíte nebo uděláte nějaké rozhodnutí, provedli svůj vlastní individuální průzkum.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.