Super potraviny

Superpotraviny

 

Superpotraviny Jaký je rozdíl mezi potravinou a superpotravinou? Superpotraviny mají velmi vysoký obsah důležitých látek, jako jsou vitamíny, minerály a antioxidanty. Pokud má lidské tělo jejich nedostatek, nefunguje správně a může se to projevit například větší únavou, nižší imunitou, horší kvalitou pokožky aj. Zařazení superpotravin do jídelníčku má významný vliv na náš organismus. Existuje jich velké množství a řadu z nich najdete i v naší nabídce. Pořídíte je u nás za příjemné ceny a dodáte tak tělu přirozeným způsobem živiny, bez kterých se neobejde.

 
305
8991305899

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

 • SPIRULINA Tip Kód: 6468/80
  Raw Spirulina Plus -Doplněk Stravy
  Skladem u ext.dodavatele - dostupnost 4 dny

  Výživné křupavé kousky RAW Spiruliny vyráběné výhradně procesem šetrného sušení za nízkých teplot. Jedná se o doplněk stravy.

  od 305 Kč
 • Bio Chlorella Kód: 6674/130
  Bio Chlorella- Doplněk stravy
  Objednáno

  BIO doplněk stravy CHLORELLA tablety má obal buňky narušený procesem dezintegrace, což zaručuje vysokou vstřebatelnost. Cenný obsah výživných látek je ochráněn a zároveň využit na maximum.

  od 495 Kč
 • PRAWTEIN WOFERT new (1) Tip Kód: 6665
  Superpotravina - Bewit Prawtein Wofert 100 ml Doplněk stravy
  Vyprodáno

  Tento hodnotný doplněk stravy nepoužívá žádné stabilizátory ani chemická aditiva.Místo nich jsou v Prawteinu zastoupeny kakaové boby v Raw kvalitě, které dodávají tělu prospěšné látky ale také skvělou chuť, která Vás nebo Váši ratolest prostě dostane.

  880 Kč
 • Bewit Hemp Synergy Tip Kód: 6671
  Superpotravina- Bewit Prawtein Hemp Synergy Doplněk stravy
  Momentálně nedostupné

  Jedná se o doplňek stravy od českého výrobce Bewit. Je složený pouze z přírodích zdrojů. Většina z ingrediencí použitá při výrobě Prawteinu  je v certifikované Bio kvalitě. 

   

  899 Kč

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.