Esenciální oleje , Strana 3

Esenciální oleje

Stačí pouhý nádech, ucítíte příjemnou vůni a začnete cítit v celém těle účinky, které vás ohromí. Esenciální oleje mají celou řadu využití, lze je použít ideálně jako přísadu do koupele, do masážních emulzí, při praní, úklidu nebo jako náplň do aroma difuzéru. Právě v aroma difuzéru vyniknou účinky esenciálních olejů nejlépe. Jejich inhalací můžete docílit celé řady účinků, můžete zažít dokonalý relax po náročném dni, podpořit soustředění či povzbudit tělo a mysl. Každý esenciální olej má své specifikace a díky našemu širokému výběru si můžete najít takový olej, který hledáte. Přinese krásnou vůni do interiéru a stane se vítaným pomocníkem, kterého můžete využít kdykoliv potřebujete. Esenciální oleje z naší nabídky jsou velmi levné a můžete si jich pořídit hned celou řadu a užívat si jejich účinků.

 
59
26501592650
  • Esenciální olej Kadidlo Kód: 6779/5ML
    Esenciální olej Kadidlo
    Skladem

    Kadidlový olej vám nabídne pryskyřičné, balzámové, bohaté, kafrové a mírně citrusové aroma. Očekávejte od něj uvolnění i pomoc při obnově sil po vyčerpání.

    2 650 Kč

Stránka 3 z 3 - 25 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.